Zdjęcia: Damian Nowacki

Data: 16. grudnia 2012

Malowanie bombek na sportowo

Drugiego dnia Świątecznych spotkań elblążan 16.12.2012r. z ramienia Fundacji Dlaczego Pomagam odbyło się w ramach Programu "Szczęśliwe Drzewka" w Ratuszu Staromiejskim malowanie bombek przez sportowców, dziennikarzy sportowych i innych wyjątkowych gości.

Swoją obecnością zaszczycili nas i wspólnie z zaproszonymi przez Fundację Dlaczego Pomagam dziećmi niepełnosprawnymi Julią Zimirowską, Julią Nowacką, Klarą Korab, Nikolą Kowalczyk i Filipkiem Bałdygą malowali bombki Prezydent Miasta Elbląg Grzegorz Nowaczyk z małżonką Izabelą Nowaczyk, sportowcy: szczypiornistki z Elbląskiego Klubu Sportowego START, piłkarze z Klubu Sportowego OLIMPIA Elbląg, szczypiorniści z Klubu Sportowego Meble Wójcik Elbląg, sportowcy z Integracyjnego Klubu Sportowego „ATAK”, dziennikarze z redakcji: redkacjaelblaska.pl, elblag.net, info.elblag.pl, portEl.pl, Telewizja Elbląska, Anna Kleina Rzecznik Prasowy Prezydenta, Marcin Szesza i Łukasz Brzostek z BOS HOUSE MUSIC.

Każda bombka została opatrzona specjalnym kartonikiem, na którym został złożony podpis autora malowanej bombki. W sumie zostało pomalowanych 60 bombek, które zostaną zamieszczone do sprzedaży w internetowym sklepie Fundacji. Dochód ze sprzedaży bombek przeznaczony zostanie na cele statutowe Fundacji, tj. pomoc naszym małym podopiecznym.