DANIEL SZEWC
DLA DANIELKA

Danielek przyszedł na świat 26 listopada 2011 roku, jako zdrowy chłopiec, dostał 10 punktów w skali Agar. Pierwsza wizyta położnicza nie wykazała nic niepokojącego i nikt nie podejrzewał, że Daniel okaże się chorym dzieckiem.

Początkowo rozwijał się prawidłowo. Gdy miał dwa miesiące zauważyłam, że jest coś nie tak. Po odbytych wstępnych badaniach, lekarze podejrzewają się u Danielka agenezję ciała modzelowatego.

Ostateczna diagnoza nie została jeszcze postawiona, cała droga przed nami, ale będąc sama z Danielem i jego chorobą wiem, że dla niego muszę być silna.

Ilona - mama Danielka
Elbląg