Zdjęcia: Aleksander Winter

Data: 15. lutego 2013

Charytatywny Bal Karnawłowy dla Dzieci

15 lutego 2013r. Fundacja Dlaczego Pomagam i BOS HOUSE MUSIC spędzili wspólnie z dziećmi i ich rodzicami wspaniały wieczór na Charytatywnym Balu dla Dzieci.
Najmłodsi nasi goście spędzili czas bawiąc się przy muzyce, biorąc udział w konkursach, wyborze króla i królowej balu, a to wszystko dzięki fantastycznym prowadzącym, którymi byli Marcin Szesza i Łukasz Brzostek z BOS HOUSE MUSIC.

Główną atrakcją wieczoru byli goście z bajkowej krainy Miś i Ryś, którzy zrobili niezwykłe i niezapomniane wrażenie na dzieciach.

Po raz pierwszy przygotowaliśmy licytację, na której wylicytowane zostały cztery przedmioty. Pozostałe przedmioty, pozyskane od sponsorów będą licytowane podczas kolejnych akcji charytatywnych Fundacji.

Zysk z balu przeznaczony zostanie na pomoc Marcinkowi Makowskiemu, podopiecznemu Fundacji
na zakup dziecięcego wózka inwalidzkiego.

Patronatem honorowym Charytatywny Bal dla Dzieci objął Pan Grzegorz Nowaczyk Prezydent Miasta Elbląg.

Dziękujemy wszystkim sponsorom:

AJ8 EUROPE
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej
Kurcze na Telefon MAKOWSCY
Klub Sportowy OLIMPIA ELBLĄG
REJS Sp. z o.o.
Elbląski Klub Sportowy START
Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych
Z. U. D. KOCZERGO

Patronat medialny nad imprezą objęli:

Dziennik Elbląski
Elbląski Portal Młodzieżowy Młody Elbląg