Zdjęcia: Anetta Szczepińska

Data: 11. maja 2013

„Las naszych dzieci II”

11.05.2013r. miała miejsce druga akcja pt. „Las naszych dzieci II” zorganizowana wspólnie przez Fundację Dlaczego Pomagam i Nadleśnictwo Elbląg.

W Leśniczówce Dębica w Bażantarni sadziliśmy choinki, jednocześnie wspomagając działalność charytatywną Fundacji. Tym razem zbieraliśmy na leczenie 11 letniej Amandy.

W ramach tejże akcji posadziliśmy 130 choinek.
Byli z nami mieszkańcy Elbląga, uczniowie SP nr 1
w Elblągu, uczniowie SP nr 21 w Elblągu i uczniowie SP 12 w Elblągu, którzy dzielnie sadzili własnoręcznie drzewka wraz ze swoimi dedykacjami.

Dzięki wsparciu uczniów i grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 21 w Elblagu, gdzie odbywała się zbiórka na rzecz Amandy, indywidualnym darczyńcom, w tym biorącym udział w akcji "Las naszych dzieci II" dnia 24.05.2013r. Fundacja przekazała mamie Amandy kwotę 2.487,50 zł, dzięki czemu Amanda rozpoczęła kurację hormonem wzrostu.