Zdjęcia: Anetta Szczepińska

Data: 20. maja 2013

Pierwszy trening "Drużyny Nadzwyczajnej"

Pierwszy trening za nami. "Drużyna Nadzwyczajna" Fundacji Dlaczego Pomagam 20.05.2013 spotkała się na stadionie Olimpii Elbląg ze swoim Trenerem, którym został nikt inny, jak pierwszy Trener KS Olimpia Elbląg - Oleg Raduszko!!!
Jak przystało na "zawodowców" nasi zawodnicy pełni zapału i werwy do treningu, pod okiem Trenera, otrzymali pierwszą, jakże pouczającą lekcję.

Nie bacząc na coraz większe krople deszczu spadające na murawę, czyniąc z niej niemalże płytę lodowiska, po godzinie biegania za "tą jedną jedyną" zakończyli pierwszy trening.

Pomimo ulewy i nagłego chłodu wszyscy wytrwali do końca treningu i zeszli z boiska uśmiechnięci, radośni, a przede wszystkim zadowoleni: Trener z zawodników, a zawodnicy z Trenera i z siebie. Czekamy już z utęsknieniem na kolejny trening!!!