Zdjęcia: Anetta Szczepińska

Data: 19. lipca 2013

Letnia Redakcja - 19.07.2013

Niestety, znów pogoda nie dopisała w Letniej Redakcji.
Ale na tych, których pogoda nie odstraszyła czekało wiele atrakcji.

Na najmłodszych czekali piłkarze pierwszego składu Olimpii Elbląg, dla których przygotowali gry, zabawy oraz konkurs, w którym zwycięzca otrzymał
od Kapitana drużyny proporzec Olimpii Elbląg
wraz z autografami zawodników I składu drużyny.

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przeprowadzili widowiskowy pokaz ratownictwa oraz opowiedzieli o podstawach udzielania pierwszej pomocy.

Nasi goście mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział
w warsztatach z animacji prowadzonych przez CSE "Światowid", oraz obejrzeć kolekcję modeli tramwajów pana Jana Mazurka - miłośnika budowania modeli.
Tym, którzy poczuli pragnienie, na ratunek przybyła Ustronianka serwując wody i napoje wprost
z samochodu retro marki Asquitsh - wiernej repliki pojazdu z lat 30 tych ubiegłego wieku.

Z uwagi na niekorzystną pogodę pozostałe atrakcje przesunięte zostały na niedzielę.

Przy pięknej pogodzie w brazylijskim klimacie odbyliśmy trening zumbrazil, który poprowadził Fabio de Oliveira, a w ramach odpoczynku i relaksu wysłuchaliśmy koncertu szantowego duetu
Jacek Wiliński i Marek Józefów.