Zdjęcia: MOSiR
Fundacja Dlaczego Pomagam

Data: 22. czerwca 2013

Fundacja na I Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego

22 czerwca 2013r. w elbląskim Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się pierwszy integracyjny turniej tenisa stołowego zorganizowany w województwie warmińsko-mazurskim pod hasłem „Zagraj z mistrzem”.

Wśród wielu wspaniałych uczestników i gości turnieju był również podopieczny Fundacji Dlaczego Pomagam – Filip Bałdyga, który wręczał nagrodę najlepszemu wśród 11 startujących zawodników w kategorii osób niepełnosprawnych Panu Mirosławowi Urbaniakowi (Środowiskowy Dom Pomocy Elbląg).

Dla Filipka wielkim przeżyciem było wręczanie nagrody, jak również rozegranie złotego seta z byłym zawodnikiem LKS Mlexer Elbląg Jackiem Szczepińskim, przegranym przez tego ostatniego 11:4. Wśród obserwatorów krążyła opinia, że były zawodnik LKS Mlexer Elbląg miał wyraźne problemy z „Odbiorem serwisu mistrza” ;)
Wielką radością dla Podopiecznego Fundacji było uwiecznienie jego obecności na fotografii wśród zawodników CondoHotels Morliny Ostróda Karola Szarmacha i Tomasza Sposoba,
Pana Marka Wnuka Dyrektora MOSiR w Elblagu,
Pana Tomasza Krzeszewskiego Trenera Kadry Narodowej Seniorów PZTS i Pana Tadeusza Czyczela Wiceprezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Mamy nadzieję, że turniej „Zagraj z mistrzem” zawita
do Elbląga na stałe i że w przyszłości jeszcze większa grupa podopiecznych Fundacji będzie mogła uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie.

W tym miejscu miło nam powiadomić wszystkich, którzy śledzą działalność Fundacji Dlaczego Pomagam, że już od nowego sezonu w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego zostanie zgłoszona i rozpocznie rozgrywanie swoich meczów drużyna - Fundacji Dlaczego Pomagam.

Już dzisiaj wszystkich miłośników tenisa stołowego – Serdecznie Zapraszamy !!!